(ST-F12-PX63-10)
49
Quantity:
ST-F12-PX63-10 Specifications
  • Material: PebaSLIX™
  • FR: 12
  • Durometer: 63D
  • OD: 0.156”
  • ID: 0.136”
  • Nominal Wall: 0.010”
  • Length: 50.5" +/-0.5"
  • Diameter Tolerance: +/- 0.003”