(ST-F10-PX35-10)
49
Quantity:
ST-F10-PX35-10 Specifications
  • Material: PebaSLIX™
  • FR: 10
  • Durometer: 35D
  • OD: 0.130”
  • ID: 0.110”
  • Nominal Wall: 0.010”
  • Length: 50.5" +/-0.5"
  • Diameter Tolerance: +/- 0.003”